KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Utställningsaffischer 16285180

nr 1628 5180

Utställningsaffischer

4 st, Braque 1961, Legér, Esteve, Lichtenstein, bladets mått: 66x48-68x80 cm, oramad

Kondition: lösa blad slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:53:10