KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Utställningsaffischer 16285180
nr 1628 5180
Utställningsaffischer
4 st, Braque 1961, Legér, Esteve, Lichtenstein, bladets mått: 66x48-68x80 cm, oramad
Kondition: lösa blad slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:53:10
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr